İnşaat Taahhüt

Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerde uyguladığı yüksek kalite standartlarıyla inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Firmamız her geçen gün kendini uzman teknik kadrosuyla projenin sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlamıştır.

Her türlü bina ve endüstriyel tesisler için elektromekanik tesisat ve montaj , çelik konstrüksiyon ve inşaat işlerinin taahhüt , tasarım , uygulama , bakım , onarım ve işlet hizmetlerini vermek üzere kurulan Promak , bu kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

Erkel Gemi İnşaat Tarım İnş.San.Tic.Ltd.Şti. ileri teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak ürettiği çözümlerle standardlara , çevreye ve topluma saygılı , hızlı ve dürüst çalışmayı ana hedef edinmiştir.

Çalışanlarımızın konularındaki deneyimi ve çalışmalarındaki hassasiyetleri , siz değerli müşterilerimize tasarım aşamasından başlayan, taahhüt dönemi boyunca devam eden ve garanti süresinin sonuna kadar süren teksiksiz ve kesintisiz bir hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

 
Faaliyetlerimiz
İnşaat-Taahhüt
İnşaat Malzemeleri
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyonumuz
İnsan Kaynakları
Basın Odası
 
Anasayfa  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji